Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

Yadea G5 white

Původní cena:

122 681

Cena:

106 680

13% Sleva

88 165

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCG5.1
Výrobce
SXT Scooters
Max. výkon motoru
2300 W
Typ baterie
Lithiová baterie
Maximální rychlost
45 Km/h
Maximální dojezd
80 Km
Kapacita baterie
32 Ah
Hmotnost s baterií
96 Kg
Barva
Bílá

Nový standard třídy

Inteligentní elektrický skútr yadea G5 stanovuje nové standardy mnoha způsoby. Konstrukce rámu je vyrobena z oceli válcované za studena, která bez poškození odolá i těm nejnáročnějším vibračním testům. Zadní otočné rameno je vyrobeno z vysoce pevného hliníku, s maximálním zatížením 155 kg a je dvojitě odpružené. Vidlice obrácená vzhůru nohama, která je také dvojitě odpružená, spolehlivě vyžehlí všechny nárazy z vozovky a zajišťuje tak vynikající jízdní vlastnosti.

Nejkvalitnější baterie a silný motor

Hnací ústrojí elektrického skútru G5 se skládá z bezkomutátorového motoru GTR 3.0 s max. 2 300 W. výkon, s provozním napětím 60 V a max. točivý moment 120 Nm. To je řízeno tzv. FOC řadičem / polem orientovaným vektorovým řízením. Max. rychlost je 45 km / h. Potřebnou energii poskytuje lithium-iontová baterie 60 V 32 Ah, uvnitř které jsou nainstalovány články Panasonic 18650, například baterie používané pro model Tesla S. Kapacita baterie 1920 Wh je dostatečná na vzdálenost až 80 km. V případě potřeby lze baterii vyjmout z vozidla za účelem nabíjení a je plně nabitá do 8 hodin pomocí dodané nabíječky chráněné IP67 v jakékoli zásuvce 230 V pro domácnost.

Přehledný LCD displej

Elektrický skútr yadea G5 má 7palcový displej VA LCD s vysokým kontrastem na řídítkách s automatickým ovládáním jasu, na kterém jsou všechna relevantní data, jako je rychlost, stav nabití, zvolená úroveň rychlosti, ujetá vzdálenost, existující připojení mobilního telefonu a mnoho více se zobrazí přesně a jasně. Aby byl život co nejtěžší pro dlouhé prsty, má G5 poplašný systém a imobilizér.

Stabilní jízda

Velká 12 palcová kola zaručují bezpečné držení vozovky. Na obou kolech je nainstalován plně hydraulický kotoučový brzdový systém 220 mm.

Hromada úložného prostoru

Vozidlo je schváleno pro 2 osoby a má velký prostor na helmu s objemem 26 litrů pod pohodlným sedadlem. Volitelně je k dispozici také nosič zavazadel pro zadní část, na kterou lze namontovat horní kryt. Elektrický skútr váží celkem 96 kg, z toho 11 kg na baterii.

Plně připojeno

Dalším vrcholem modelu yadea G5 je aplikace pro chytré telefony, s nimiž lze sledovat a ovládat mnoho funkcí vozidla. Součástí aplikace je také praktický nástroj pro vlastní analýzu pro lokalizaci případných poruch. Společně s klíčem RFID Keyless Go dokonale doplníte inteligentní funkci nového elektrického skútru yadea G5. Aby bylo možné pohodlně nabíjet chytrý telefon nebo jiná mobilní zařízení za jízdy, má e-scooter USB nabíjecí zásuvku na přední straně řídítek.

− 13 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top