Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

Aktuální informace k provozu během pandemie COVID-19

23 / 4 / 2020

Proč právě teď?

Uvažujete nad alternativními způsoby dopravy v současné virové krizi? Na UrbanRide.cz najdete ekologický a výkonný dopravní prostředek ať už do města nebo terénu, pro dospělé i pro děti, na dvou i na čtyřech kolech. Velmi nízké náklady na provoz, ekologické smýšlení a svoboda pohybu přitahují naše zákazníky k prostředkům mikromobility a oceňují je nejen v současné pandemické krizi.

Jak se v tom orientovat?

Elektrické koloběžky jsou svou všestranností v současnosti zaslouženě na prvním místě prodejnosti mezi prostředky mikromobility. Skútry dominují velkým dojezdem, kola spojením vlastního "výkonu" s dopomoci elektromotoru a longboardy si užijí zejména milovníci adrenalinu.

S výběrem toho správného prostředku vám velmi rádi pomůžeme na info@urbanride.cz nebo na zákaznické infolince: +420 607 071 721.

Jak se k vám zboží dostane?

Z důvodu současné karantény jsme přerušili osobni odběr a je možné zboží objednat pouze on-line. Doporučujeme vám sledovat sekci novinek, kde budeme aktualizovat datum znovuotevření výdejny.

Jednoduchá platba on-line přes platební bránu

Platba je z důvodu omezení přijímání hotovosti doručovacími společnostmi omezena na platbu kartou, převodem na účet nebo alternativními platebními metodami online přes platební bránu GoPay.

O jaký dopravní prostředek máte zájem?

Nejhledanější kategorie elektrokoloběžek:

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top