Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

FAQ - Často kladené otázky - UrbanRide

Jaký je rozdíl mezi klasickou a eKfw verzí?

Rozdíl mezi zmíněnými modely je v tom že eKFV verze, je vyrobená v souladu s novým evropským nařízením o malých elektrických vozidlech. To znamená, že je podle zákonu způsobilé pro silniční komunikace.

Konkrétní změny:

  • Max. rychlost je omezena na 20 km/h
  • Držák SPZ vzadu dodávané včetně všeobecného provozního povolení (ABE) - ekvivalent technického průkazu.

Je pro elektokoloběžky nutné pojištění?

Podle současné legislativy je pojištění v této kategorií dobrovolné a seřiditelné na komerční bázi. Pro více informací o konkrétních možnostech pojištění pro elektrické koloběžky a podobné elektrické dopravní prostředky nás kontaktujte na emailu info@urbanride.cz a můžeme vám pomoci s výběrem pojištění.

Jaká je záruka na baterie u elektrokoloběžky?

Na baterie se vztahuje záruční doba v trvání 24 měsíců, stejně jako na jakékoli jiné spotřební zboží. Záruční dobu ovšem nelze zaměňovat za životnost výrobku. Nevztahuje se na pokles kapacity, která je způsobena běžným užíváním.

Jaká je nosnost elektrických koloběžek?

Nosnost závisí od konkrétního výrobce a modelu elektrokoloběžky, produkty v našem sortimentu se pohybují mezi 90 až 140 kg nosnosti.

Od čeho se odvíjí dojezd elektrokoloběžky?

Vzdálenost, kterou můžete s elektrickou koloběžkou dosáhnout, závisí na třech faktorech: rychlost, hmotnost řidiče a sklon vozovky. K dosažení plného rozsahu je nutné na plochém asfaltu jezdit pouze cca 12 km/h. Čím je sklon vozovky nižší, tím se dojezd prodlužuje. Maximální dojezd se standarně měří při venkovni teplotě  22 ° C s užitečným zatížením 70 kg.

Poskytujete pozáruční servis?

Pozáruční servis momentálně neposkytujeme, ačkoliv na našem e-shopu UrbanRide.cz najdete široký výběr náhradních dílů pro elektrokoloběžky. Záruční servis poskytujeme v rámci obchodních podmínek.

Doprava a platba

  • Na všechny elektrokloběžky a elektrokola získáváte dopravu ZDARMA. Při objednávce do 3.000 Kč (jedná se převážně o příslušenství a náhradní díly) doprava 199 Kč.
  • Dodání zboží  3 – 5 pracovních dnů od připsání částky na účet.
  • Více dotazů ohledně dopravy nás kontaktujte na email info@urbanride.cz.


O jaký dopravní prostředek máte zájem?

Nejhledanější kategorie elektrokoloběžek:

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top