Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

Yadea G5 PRO bílá

Původní cena:

164 304

Cena:

143 879

12% Sleva

118 908

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCG5PR.1
Výrobce
SXT Scooters
Max. výkon motoru
3100 W
Typ baterie
Lithiová baterie
Maximální rychlost
45 Km/h
Maximální dojezd
160 Km
Kapacita baterie
64 Ah
Hmotnost s baterií
118 Kg
Barva
Bílá

Pevný rám, maximální pohodlí

Elektrický skútr model yadea G5 PRO je založen na svém malém bratrovi G5. V důsledku toho je mnoho detailů vozidla identických. Konstrukce rámu je vyrobena z oceli válcované za studena, která bez poškození odolá i těm nejnáročnějším vibračním testům. Zadní otočné rameno je vyrobeno z vysoce pevného hliníku, s maximálním zatížením 155 kg a je dvojitě odpružené. Vidlice obrácená vzhůru nohama, která je také dvojitě odpružená, spolehlivě vyžehlí všechny nárazy z vozovky a zajišťuje tak vynikající jízdní vlastnosti.

Ještě silnější než yadea G5

Velký rozdíl je v motoru. V G5 PRO se skládá z centrálního motoru s max. výkon 3.100 W. Výhody středního motoru spočívají v extrémně účinném provozu a ve velmi vysoké účinnosti. Provozní napětí je 60 V a max. točivý moment 130 Nm. Velmi účinný střední motor je řízen tzv. FOC regulátorem / polem orientovaným vektorovým řízením. Max. rychlost je 45 km / h. Elektrická energie potřebná pro G5 PRO je zajištěna dvěma lithium-iontovými bateriemi 60 V 32 Ah, uvnitř nichž jsou nainstalovány články Panasonic 18650, jako jsou baterie používané pro model Tesla S.

Extrémní dojezd

Kapacita každé jednotlivé baterie 1920 Wh (celkem 3840 Wh) stačí na vzdálenost až 160 km. V případě potřeby lze obě baterie vyjmout z vozidla za účelem nabíjení a plně dobít pomocí přiložené nabíječky chráněné IP67 v každé zásuvce 230 V pro domácnost v max. 8 hodin pro každou baterii.

Přehledný LCD displej

Na řídítkách je elektrický skútr yadea G5 PRO vybaven 7 palcovým displejem VA LCD s vysokým kontrastem a automatickým ovládáním jasu, na kterém jsou všechna relevantní data, jako je rychlost, stav nabití, zvolená rychlost, vzdálenost ujetá, existující připojení GPS a mnoho dalších více se zobrazí přesně a jasně. Jako ochrana proti krádeži má G5 PRO poplašný systém a imobilizér.

Bezpečnost prvořadá

Velká 12 palcová kola zaručují bezpečné držení vozovky. Na obou kolech je instalována plně hydraulická kotoučová brzda 220 mm. Vozidlo je schváleno pro 2 osoby – prostor pro helmu pod sedadlem je u tohoto modelu vynechán kvůli druhé baterii. Volitelně je k dispozici zadní nosič zavazadel, na který lze namontovat další horní pouzdro pro přepravu zavazadel. Celkově váží elektrický skútr 118 kg, z toho 22 kg pro obě baterie.

Dokonale propojený

Dalším vrcholem zařízení yadea G5 PRO je aplikace pro chytré telefony, pomocí kterých lze monitorovat a ovládat mnoho funkcí vozidla. Součástí aplikace je také praktický nástroj pro vlastní analýzu pro lokalizaci případných poruch. Spolu s klíčem RFID Keyless Go dokonale doplníte inteligentní funkci nového elektrického skútru yadea G5 PRO. Aby bylo možné pohodlně nabíjet chytrý telefon nebo jiná mobilní zařízení za jízdy, má e-scooter USB nabíjecí zásuvku na přední straně řídítek.

− 12 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top