Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Velox 5,2Ah elektrokolo bílé skládací

Původní cena:

41 966

Cena:

33 107

21% Sleva

27 361

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCVLX.2
Výrobce
SXT Scooters
Produktová Řada
SXT Velox
Typ elektrokola
Městské
Určeno pro
Muži / Ženy / Seniory
Maximální dojezd
60 Km
Maximální rychlost
25 Km/h
Odpružení
Odpružené / Pouze zadní odpružení
Kapacita baterie
5,2 Ah
Barva
Bílá
Max. výkon motoru
250 W
Umístění motoru
Zadní náboj
Maximální nosnost
120 Kg
Hmotnost s baterií
18,9 Kg
Vlastnost
Skládací
Cena
V akci

Unibody rám

SXT Velox je první elektrokolo v našem sortimentu. Zvláštností SXT Velox je špičkový rám vyrobený ze slitiny hořčíku, který se skládá z unibody designu – bez spojů nebo svarů, díky čemuž je rám extrémně stabilní a odolný.

Jednoduché skládání

E-kolo může být složeno v několika jednoduchých krocích, a tak může být rychle a snadno redukováno na extrémně kompaktní rozměry.

Silná baterie LG

Hned vedle sklopného mechanismu také sedí prostor pro baterie, ve kterém je lithium-iontová baterie 36V napájená špičkovými buňkami LG 18650 upevněna a chráněna proti krádeži. Samotná baterie je dodávána z vysoce kvalitního hliníkového pouzdra a lze ji po odemknutí dodaným klíčem vyjmout z připojené nosné rukojeti. Doba nabíjení baterie pomocí dodané nabíječky 2A je 2,5 hodiny. Dosah je až 65 km v ekologickém režimu s podporou motoru až do max. 25 km / h.

Režim pro různé typy jízdy

Motor stejnosměrného náboje má výkon motoru 250 W a točivý moment 12 Nm a lze jej ovládat ve 3 různých úrovních – režim Sport / Normal a Eco, aby byl na silnici co nejefektivnější z hlediska energie, nebo aby měl přístup k plnému motoru výkon, když je potřeba pro překonání sklonu.

Bezpečnost a pohodlí

SXT Velox má na zadním kole centrální tlumič nárazů, který společně s pneumatikami o průměru 16 palců zajišťuje pohodlnou jízdu. Součástí dodávky je LED přední a zadní světlo. Ergonomicky tvarované sedlo je výškově nastavitelné a rozšířené sloupky sedadel, jakož i odlišný převodový poměr předního ozubeného kola, na kterém sedí pedály, jsou k dispozici jako možnost nastavení rychlosti šlapání při vyšších rychlostech, je-li to žádoucí.

Přehledný LCD displej

K řídítkům je připojena řídicí jednotka s LCD displejem, kde je snadno čitelná a nastavitelná úroveň nabití baterie, aktuální rychlost, ujetá vzdálenost a různé režimy rychlosti.

Lehké a přesto odolné

Hmotnost SXT Velox vč. baterie je 18,9 kg a je vhodná pro užitečné zatížení až 120 kg. E-Bike je dodáván s blatníky vpředu a vzadu.

− 21 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top