Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Ultimate PRO+ elektrokoloběžka - Dual Motor 3.600W

Původní cena:

88 793

Cena:

72 588

18% Sleva

59 990

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCULTPRPLS
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Ultimate
Max. výkon motoru
3600 W
Vlastnosti
Skládací / Do terénu
Vybavení
KERS (rekuperace energie) / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Alarm / Imobilizér
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
23 Ah
Provozní napětí
60 V
Hmotnost s baterií
41,64 Kg
Maximální dojezd
50 Km
Maximální rychlost
80 Km/h
Maximální nosnost
120 Kg
Brzdy
Hydraulická zadní kotoučová brzda / Hydraulická přední kotoučová brzda
Odpružení
Odpružené / Celoodpružené / Přední odpružení / Zadní odpružení
Ovládání plynu
Přitahovací páčka
Barva
Černá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod
Výška
129 cm
Výška ve složeném stavu
50 cm
Šířka
62 cm
Délka
139 cm
Max. doba nabíjení
12 h
Přepravní váha (s balením)
49,76 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Motorová

Co víc si přát?

Každý, kdo si myslel, že SXT Ultimate Pro již byl vrcholem, se mýlil - nyní existuje SXT Ultimate Pro + s ještě větším výkonem, ještě větší baterií, nebo dokonce bláznivějšími technickými údaji. Tento model dává vše do stínu.

Neuvěřitelný výkon

Legendární 2 x 1.800 W max. výkon motoru – tak kombinovaný pohon všech kol 3.600 W, doslova exploduje ze dvou motorů bezkomutátorového náboje, který mluví za sebe. Přední motor lze podle potřeby zapínat a vypínat. Ve spojení s palubním napětím 60 V tyto dva motory katapultují zvíře na maximum. Rychlost až 80 km / h. Přechody 15-20 ° (ekvivalentní více než 30 %) stoupání jsou v režimu plného zatížení lehko zdolatelné. Hovořit o možném dojezdu s takovým motorem je od samého počátku zakázáno – je to však asi 50 km s jednostranným pohonem a hospodárnou jízdou a při použití obou motorů klesá asi na 20–25 km.

Maximální bezpečnost

Vestavěný brzdový systém se skládá z předních a zadních hydraulických brzdových třmenů namontovaných na 140mm brzdových kotoučích. Napájení vozidla zajišťuje 60 V 23Ah Li Ion baterie, jejíž doba nabíjení ve spojení s dodávanou nabíječkou 2 A je způsobena velkou kapacitou baterie přibližně 10-12 hodin. Pro zkrácení této možnosti existuje možnost připojit druhou, volitelně dostupnou nabíječku, která odpovídajícím způsobem zkrátí dobu nabíjení na polovinu.

Moderní LED světla

Také při osvětlení SXT Ultimate Pro + má jen to nejlepší – na zadní straně svítí dvě vysoce výkonné LED diody v červené barvě – vpředu osvětlují celkem 2 vysoce výkonné LED a třetí LED světlomet. Je téměř nemožné ho přehlídnout.

Komfort na každém povrchu

Pneumatiky jsou s duší a mají vnější průměr 11 palců, namontované na dvoudílných hliníkových ráfcích. Ve výchozím nastavení je na SXT Ultimate Pro + nainstalována silniční pneumatika, která zajišťuje dobré a tiché držení vozovky. Volitelně mohou být pneumatiky také nahrazeny pneumatikami s hroty, aby se při použití v terénu udělala dobrá postava mimo zpevněné silnice. Blatníky jsou standardně instalovány vpředu a vzadu. Odpružení přebírá přední i zadní centrální tlumič.

Snadná manipulace

SXT Ultimate Pro + lze složit, aby se ušetřil prostor, například pro uložení v kufru automobilu. Výkon hrubého motoru je ovládán úchopem prstu na pravé straně řídítek. Max. přípustné zatížení je 120 kg s celkovou hmotností elektrického skútru vč. baterie 41,64 kg.

 

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Model SXT Ultimate PRO + nesmí být používán podle předpisů o silničním provozu.

− 18 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top