Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Ultimate PRO elektrokoloběžka - 2 x 1.320 W Dual Drive 65 km/h

Původní cena:

75 132

Cena:

59 988

20% Sleva

49 577

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCULTPR
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Ultimate
Max. výkon motoru
2640 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
KERS (rekuperace energie) / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Tempomat / Imobilizér
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
18,2 Ah
Provozní napětí
60 V
Hmotnost s baterií
31,3 Kg
Maximální dojezd
50 Km
Maximální rychlost
65 Km/h
Maximální nosnost
120 Kg
Brzdy
Zadní kotoučová brzda / Přední kotoučová brzda
Odpružení
Odpružené / Celoodpružené / Přední odpružení / Zadní odpružení
Ovládání plynu
Přitahovací páčka
Barva
Černá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod
Výška
120 cm
Výška ve složeném stavu
44 cm
Šířka
61 cm
Délka
122 cm
Max. doba nabíjení
9 h
Přepravní váha (s balením)
39 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Motorová

Neuvěřitelná síla na dosah ruky

Nejrychlejší kompaktní e-koloběžka na světě! SXT Ultimate PRO je skutečný závodní stroj s extrémním výkonem motoru!

Ultimátní stroj

SXT Ultimate PRO je zcela neuvěřitelný, není navržen pro vytváření rekordů dojezdu i přes velkou baterii, s jeho velkými stabilními pneumatikami není nejhospodárnější a jeho rozměry jsou relativně velké. Tato konfigurace není schválená pro silnice. Pro ekonomickou spotřebu je nutné aktivovat režim ECO. Takže, nyní vyvstává otázka – proč něco takového koupit?

Existuje pouze jeden důvod – Adrenalin! Na displeji lze nastavit 3rychlostní režimy: 1. rychlostní stupeň omezuje rychlost na cca. 20 km/h, 2. rychlostní stupeň omezuje na cca. 40 km / h a 3. rychlostní stupeň umožňuje maximální rychlost.

Jeden z nejsilnějších pohonů ve své třídě

Tento model je poháněn 2 bezkartáčovými nábojovými motory s jednotlivým výkonem 800 W, tedy celkem 1 600 W. Maximální výkon motorů je ohromujících 2 640 W. Tento bezkonkurenční výkon katapultuje elektrický skútr až do maximální rychlosti 65 km / h, což je důvod, proč důrazně doporučujeme, abyste nikdy nejeli bez vhodného ochranného vybavení a helmy. Motor náboje v předním kole lze deaktivovat stisknutím tlačítka, takže koloběžka běží pouze s pohonem zadního kola, a tak spotřebovává pouze polovinu energie a rozsah se odpovídajícím způsobem zvyšuje. Kromě toho lze výkon motoru omezit tlačítkem ECO, které také snižuje konečnou rychlost na pouhých 52 km / h. Při použití celého výkonu motoru SXT Ultimate Pro snadno řídí svahy až do 15 ° (což odpovídá 26,3%)

Silná a spolehlivá baterie

Tento extrémní výkon motoru je napájen lithium-iontovou baterií 60 V 18,2 Ah (1092 Wh). Pokud jde o rozsah v režimu plného zatížení, nelze jej učinit přesným vyjádřením kvůli příliš mnoha faktorům – ale je to asi 25 km. V ekologickém režimu a pouze s jedním motorem se dojezd zvětšuje v důsledku snížení spotřeby na polovinu na přibližně 45–50 km. Doba nabíjení je při dodávané nabíječce 2A přibližně 8–9 hodin. E-koloběžka má však druhou nabíjecí zásuvku, ke které lze připojit volitelné nabíjecí zařízení, což odpovídajícím způsobem zkracuje dobu nabíjení.

Maximální bezpečnost

SXT Ultimate PRO je vybaven 140mm hydraulickými kotoučovými brzdami na přední a zadní nápravě. Navíc je tento model vybaven elektrickou brzdou na zadní straně pro zvýšení brzdné síly na maximum.

Tlumení pro komfortní jízdu

Koloběžky SXT Ultimate PRO jsou spolehlivé 10-palcové vzduchové pneumatiky CST s hadicí namontovanou na dvoudílných hliníkových ráfcích, aby byla co možná nejjednodušší a nejrychlejší výměna pneumatiky. Pro bezpečné a pohodlné jízdní chování jsme se rozhodli pro tlumiče na obou stranách vzadu a odpruženou vidlici na přední nápravě.

Přehledné informace

Uchopení škrticí klapky se skládá z rukojeti s integrovaným LCD displejem, který zobrazuje aktuální rychlost, denní a celkové kilometry, dobu jízdy, jakož i aktuální stav nabití baterie v sloupcovém grafu a aktuální napětí baterie ve voltech. Pro nabíjení mobilních zařízení je nabíjecí konektor USB umístěn pod displejem LCD.

Skvělá skladnost

Hmotnost je 31,3 kg včetně baterie. Maximální zatížení tohoto modelu je 120 kg a řídicí tyč může být sklopena dolů sklopným mechanismem, takže tento elektrický skútr lze také snadno přepravovat například v kufru automobilu nebo v mobilním domě.

 

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Model SXT Ultimate PRO nesmí být používán podle předpisů o vydávání licencí pro silniční dopravu.

Jedná se o extrémně výkonný elektrický skútr - při používání noste ochranný výstroj a helmu !!! Nepoužívat do 16 let.

− 20 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top