Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Monster 3000W elektrokoloběžka - 48V 12Ah olověná baterie

Původní cena:

46 008

Cena:

40 908

11% Sleva

33 808

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCMNSTR.4
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Monster
Max. výkon motoru
3000 W
Vlastnosti
Skládací / Do terénu
Vybavení
Sedátko / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Eco režim / Odjímatelné sedátko
Typ baterie
Olověná baterie
Kapacita baterie
12 Ah
Provozní napětí
48 V
Hmotnost s baterií
56,8 Kg
Maximální dojezd
30 Km
Maximální rychlost
50 Km/h
Maximální nosnost
140 Kg
Brzdy
Hydraulická zadní kotoučová brzda / Hydraulická přední kotoučová brzda
Odpružení
Odpružené / Celoodpružené / Přední odpružení / Zadní odpružení
Ovládání plynu
Otočná rukojeť
Barva
Černá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod / Odjímatelné sedátko
Výška
99 cm
Výška ve složeném stavu
57 cm
Šířka
64 cm
Délka
135 cm
Max. doba nabíjení
8 h
Přepravní váha (s balením)
64,6 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Chopper / Harley / Motorová

Pravý off-road

S jeho velkými offroadovými pneumatikami XXL je SXT Monster skutečnou hnací silou, a proto se také ideálně hodí pro terénní výlety i extrémně terénní schopnosti. Vysoce tahový ocelový rám pojme olověnou baterii 48 V 12 Ah, která může být volitelně nahrazena lithiovou baterií s kapacitou 20 Ah nebo 30 Ah, aby se výrazně zvýšil možný dosah.

Silný tah a bezpečné brzdění

Elektrický skútr je poháněn bezkartáčovým motorem o výkonu 2 000 W (volitelně také verze 3000 W), který přenáší svou sílu na zadní nápravu prostřednictvím řetězu. Odpružení se skládá ze dvou tlumičů v zádech i vpředu. Řídítka pocházejí z oblasti horských kol a jsou vedle své optimalizované šířky a umístění také velmi stabilní. Na řídítkách je pravá strana umístěna škrticí klapka, na levé straně je řídicí jednotka osvětlovacího systému a směrové signály vzadu. Také na řídítkách vlevo a vpravo jsou umístěny vaše brzdové páky, které ovládají přesný a výkonný brzdový třmen.

Odolný přesto lehko ovládatelný

Bezkomutátorový motor urychluje SXT Monster na max. 50 km / h. rychlost (60 km / h pro model 3000 W) a zároveň nabízí výbornou stoupavost, ale díky ergonomicky tvarovanému a velmi robustnímu sedlu a pohodlné poloze při sezení je vždy snadné a ovladatelné. Dalším vrcholem je jistě obrovská bambusová dřevěná deska s vysoce kvalitním nápisem, pod níž jsou umístěna baterie a řídicí jednotka.

Dlouhý dosah

Dosah s 12Ah olověnou baterií je až 30 km (25 km u modelu 3000 W) s dobou nabíjení 6-8 hodin. S lithiovou baterií LiFePo 20 Ah je dosah až 45 km (38 km u modelu 3000 W) s dobou nabíjení 8–10 hodin. Největší možný dosah asi 65 km (55 km u modelu 3000 W) je dosažen s 30 Ah Li Ion baterií, která je plně nabita díky 5A rychlé nabíječce za pouhých 5-6 hodin. Hmotnost SXT Monster s olověnými bateriemi je cca. 55 kg, s lithiovými bateriemi cca. 47 kg s maximálním užitečným zatížením 140 kg.

Designová LED světla

Osvětlovací systém se skládá z 2 předních LED světel, jakož i z koncového světla LED se směrovými světly, které je namontováno pod sedlem. Součástí stylového zadního světla je také brzdové světlo.

Neuvěřitelná versatilita

Sedadlo i řídítka jsou výškově nastavitelné, takže vozidlo je vynikající, individuálně a plynule nastavitelné na různé velikosti karoserie. Sedlo je odnímatelné – po uvolnění 3 šroubů lze vyjmout i spodní část sloupku sedadla. Řídítka mohou být sklopena až do poloviny výšky, takže celé vozidlo může být skladováno úsporným způsobem sníženým na polovinu výšky.

Novinky

Zpětná zrcátka jsou nyní součástí modelu SXT MONSTER. Kromě toho má skútr také ochranu řetězu. Blatníky vpředu a vzadu. Novinkou je také možnost škrticí klapky při maximální rychlosti 20 km / h (30 km / h u modelu 3000 W).

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! SXT Monster není dovoleno používat podle předpisů o silničním provozu!

− 11 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top