Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Light Plus V - Facelift elektrokoloběžka matná modrá

matná modrá • max. rychlost 37 km/h • dojezd 40 km • váha 11.2 kg

Původní cena:

33 540

Cena:

29 160

13% Sleva

24 099

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCLGHTV.3
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Light / SXT Light Plus / SXT Light Plus V
Max. výkon motoru
720 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
KERS (rekuperace energie) / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Tempomat
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
10,5 Ah
Provozní napětí
36 V
Hmotnost s baterií
11,2 Kg
Maximální dojezd
40 Km
Maximální rychlost
37 Km/h
Maximální nosnost
125 Kg
Brzdy
Přední elektronická brzda / Zadní nášlapní brzda
Odpružení
Odpružené / Přední odpružení
Ovládání plynu
Otočná páčka
Barva
Matná modrá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod
Výška
116 cm
Výška ve složeném stavu
30 cm
Šířka
38 cm
Délka
94 cm
Max. doba nabíjení
3 h
Přepravní váha (s balením)
13,2 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Motorová

Spolehlivá baterie s překvapivou váhou

Představujeme model SXT light Plus V s 36V bateriemi Samsung – vyrobené z materiálů nejvyšší kvality. S váhou 11,2 kg je jednou z nejlehčích a nejkompaktnějších elektrických koloběžek na světě! Velká 36 V baterie Samsung s kapacitou 10,5 Ah / 378 Wh

Skvělý dosah v svižném tempu

Dosahuje max. rychlost až 37 km / h. Dosah až 40 km. Hmotnost pouhých 11,2 kg včetně baterie je téměř nepřekonatelná. Toho lze dosáhnout pouze použitím nejkvalitnějšího lehkého hliníku 6061 T6, který spolehlivě vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Současně díky svému velmi kompaktnímu designu o rozměrech 94,5 x 30 x 13,5 cm při skládání lze tento model bez problémů používat a skladovat opravdu všude a umístit do každého malého úložného prostoru, jako jsou autobusy, vlaky atd.

Silný a úsporný pohon

SXT light Plus V je poháněno vestavěným DC bezkomutátorovým motorem DC náboje s maximálním výkonem 500W. Spotřeba energie se pohybuje 7,5 Wh na km, což znamená provozní náklady neuvěřitelných 1,50 EUR na 1 000 km.

Efektivní brždění 

SXT light Plus V je první model skútru, který je vybaven technologií KERS (Kinetic Energy Recovering System), která je známá a používaná také ve všech vozech Formule 1. Elektromagnetickou brzdou na přední nápravě se získává brzdná energie, a proto lze dosah zvýšit až o 60 %. Používá se poprvé v elektrickém kopečku. Vybaven duálním brzdovým systémem je na přední nápravě manuálně ovládaná elektromagnetická brzda (což je také aktivován systém KERS) a nožní brzda na zadní nápravě, která zároveň automaticky aktivuje přední magnetickou brzdu současně. Elektromagnetická přední brzda pracuje bez jakéhokoli mechanického tření, a tedy také bez opotřebení.

Ovládací jednotka UBHI

Patentovaná ovládací jednotka UBHI kombinuje všechny ovládací prvky, jako je plyn, brzda, snímač světla a světla, houkačka, LCD displej a tempomat. Vestavěné LED světlo má 6 vysoce výkonných LED, které jsou ovládány senzorem jasu, který automaticky zapíná a vypíná světla a LCD displeje. Na zadním blatníku je plně integrované zadní světlo LED a brzdové světlo. Zobrazené hodnoty na LCD displeji jsou denní vzdálenost, celková vzdálenost, rychlost, stav baterie, a dokonce i aktuální okolní teplota. Varovat ostatní účastníky silničního provozu pomáhá UBHI pomocí piezoelektrického bzučáku, který máte na dosah ruky.

Stabilita ve všech podmínkách

Elektrický skútr je dodáván s gumovou pneumatikou na motoru a pneumatikami PU na zadní straně. K poškození pneumatik a defektům hřebíky nebo jiným poškozením, ke kterému často dochází u pneumatik, je víceméně nemožné, i když tyto duté pneumatiky nabízejí stejný tlumicí komfort jako u pneumatik. SXT light Plus V je na přední a zadní nápravě vybaven tlumiči nárazů, aby byl zajištěn optimální komfort jízdy.

Kick-Start a tempomat

Během jízdy je možné aktivovat tempomat a tempomat udržuje požadovanou rychlost bez stisknutí škrticí klapky – aktivuje se až do opětovného stisknutí brzdy nebo škrticí klapky. E-koloběžka je vybaven funkcí kickstart nejprve k ochraně motoru a také k zabránění náhodnému nastartování. Abyste mohli začít jezdit, je nutné s SXT light Plus V udělat pár kroků nohou a stlačit plyn, to aktivuje motor. Tuto funkci lze v případě potřeby pomocí ovládací jednotky UBHI deaktivovat.

Nastavitelný limit

V mnoha zemích platí různé rychlostní limity. Proto lze rychlostní limit nastavit následovně. Možné mezní úrovně jsou 12 km / h, 20 km / h nebo 25 km / h. Limit lze pohodlně povolit nebo zakázat v UHBI.

Jednoduché složení

Pokud byste chtěli zaparkovat svůj skútr, nedělá se to pomocí postranního stojanu jako u většiny ostatních modelů, ale aby se ušetřila zbytečná hmotnost, SXT Light Plus V je po složení na parkovací pozici bezpečně stojící na jakémkoli rovném povrchu. Během několika sekund se znovu rozloží a je způsobilý k provozu.

Akce
− 13 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top