Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Light Plus - Facelift elektrokoloběžka matná modrá

matná modrá • max. rychlost 30 km/h • dojezd 35 km • váha 11 kg

Původní cena:

27 919

Cena:

24 108

14% Sleva

19 924

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCLGHTPLS.3
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Light / SXT Light Plus
Max. výkon motoru
660 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
KERS (rekuperace energie) / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Tempomat
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
6,5 Ah
Provozní napětí
33 V
Hmotnost s baterií
11 Kg
Maximální dojezd
35 Km
Maximální rychlost
30 Km/h
Maximální nosnost
125 Kg
Brzdy
Přední elektronická brzda / Zadní nášlapní brzda
Odpružení
Odpružené / Přední odpružení
Ovládání plynu
Otočná páčka
Barva
Matná modrá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod
Výška
116 cm
Výška ve složeném stavu
13,5 cm
Šířka
13,5 cm
Délka
94 cm
Max. doba nabíjení
2 h
Přepravní váha (s balením)
13 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Motorová

Stabilní a lehký rám

Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a prvotřídních komponentů, SXT light Plus má mnoho přesvědčivých argumentů a je s 11 kg jednou z nejlehčích a nejkompaktnějších elektrických koloběžek na světě! Toho lze dosáhnout pouze použitím nejkvalitnějšího lehkého hliníku 6061 T6, který spolehlivě vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Současně díky svému velmi kompaktnímu designu o rozměrech 94,5 x 30 x 13,5 cm při skládání lze tento model bez problémů používat a skladovat opravdu všude a umístit do každého malého úložného prostoru, jako jsou autobusy, vlaky atd.

Maximální komfort

Gumová kola (vynikající a plynulé jízdní chování i na mokrém povrchu), vylepšená řídicí jednotka s jemnou akcelerací a brzdami. Přesné zobrazení stavu nabíjení, barevný LCD displej. SXT Light Plus je poháněná vestavěným bezkomutátorovým DC nábojovým motorem s předním kolem s max. 500 W energie, jejíž spotřeba energie je 7,5 Wh na km, což znamená provozní náklady neuvěřitelných 1,50 EUR na 1 000 km.

Využití energie

SXT light Plus je první model skútru, který je vybaven technologií KERS (Kinetic Energy Recovering System), která je známá a používaná také ve všech vozech Formule 1. Elektromagnetickou brzdou na přední nápravě se získává brzdná energie, a proto lze dosah zvýšit až o 60 %. Používá se poprvé v elektrickém kopečku.

Bezpečnost na prvním místě

Vybaven duálním brzdovým systémem je na přední nápravě manuálně ovládaná elektromagnetická brzda (což je také aktivován systém KERS) a nožní brzda na zadní nápravě, která zároveň automaticky aktivuje přední magnetickou brzdu současně. Elektromagnetická přední brzda pracuje bez jakéhokoli mechanického tření, a tedy také bez opotřebení.

Ovládací jednotka UBHI

Patentovaná ovládací jednotka UBHI kombinuje všechny ovládací prvky, jako je škrticí klapka, brzda, senzor světla a světla, houkačka, LCD displej a tempomat. Vestavěné LED světlo má 6 vysoce výkonných LED, které jsou ovládány senzorem jasu, který automaticky zapíná a vypíná světla a LCD displeje. Na zadním blatníku je plně integrované zadní světlo LED a brzdové světlo. Zobrazené hodnoty na LCD displeji jsou denní vzdálenost, celková vzdálenost, rychlost, stav baterie, a dokonce i aktuální okolní teplota. Varovat ostatní účastníky silničního provozu pomáhá UBHI pomocí piezoelektrického bzučáku, který máte na dosah ruky.

Vysoká odolnost a komfortní pružení

Elektrický skútr je dodáván s gumovou pneumatikou na motoru a pneumatikami PU na zadní straně. K poškození pneumatik a defektům hřebíky nebo jiným poškozením, ke kterému často dochází u pneumatik, je víceméně nemožné, i když tyto duté pneumatiky nabízejí stejný tlumicí komfort jako u pneumatik. SXT light Plus je vybaven přední a zadní nápravou s tlumiči nárazů, aby byl zajištěn optimální komfort jízdy.

Kick-Start a tempomat

Během jízdy je možné aktivovat tempomat a tempomat udržuje požadovanou rychlost bez stisknutí škrticí klapky – aktivuje se až do opětovného stisknutí brzdy nebo škrticí klapky. E-scooter je vybaven funkcí kickstart nejprve k ochraně motoru a také k zabránění náhodnému nastartování. Abyste mohli začít jezdit, je nutné s SXT light Plus udělat pár kroků nohou a stlačit plyn, to aktivuje motor. Tuto funkci lze v případě potřeby pomocí ovládací jednotky UBHI deaktivovat.

Nastavitelný limit

V mnoha zemích platí různé rychlostní limity. Proto lze rychlostní limit nastavit následovně. Možné mezní úrovně jsou 12 km / h, 20 km / h nebo 25 km / h. Limit lze pohodlně povolit nebo zakázat v UHBI.

Jednoduché složení

Pokud byste chtěli zaparkovat svůj skútr, nedělá se to pomocí postranního stojanu jako u většiny ostatních modelů, ale aby se ušetřila zbytečná hmotnost, SXT Light Plus je po složení na parkovací pozici bezpečně stojící na jakémkoli rovném povrchu. Během několika sekund se znovu rozloží a je způsobilý k provozu.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Model SXT light Plus není dovoleno používat podle předpisů o silničním provozu.

Akce
− 14 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top