Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Light Eco bílá - lehká elektrokoloběžka

bílá • max. rychlost 27 km/h • dojezd 30 km • váha 10.7 kg

Původní cena:

26 028

Cena:

21 228

18% Sleva

17 544

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCLGHTECO.1
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Light
Max. výkon motoru
350 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
KERS (rekuperace energie) / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Tempomat
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
6,5 Ah
Provozní napětí
24 V
Hmotnost s baterií
10,7 Kg
Maximální dojezd
30 Km
Maximální rychlost
27 Km/h
Maximální nosnost
125 Kg
Brzdy
Přední elektronická brzda / Zadní nášlapní brzda
Odpružení
Odpružené / Přední odpružení
Ovládání plynu
Otočná páčka
Barva
Bílá
Určeno pro
Dospělé / Děti
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod
Výška
116 cm
Výška ve složeném stavu
13,5 cm
Šířka
13,5 cm
Délka
94 cm
Max. doba nabíjení
3,5 h
Přepravní váha (s balením)
13 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Motorová

Nová éra městské mobility!

Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a jednotlivých komponentů, SXT light Eco má spoustu přesvědčivých argumentů a je s 10,7 kg v současné době druhá nejlehčí a nejkompaktnější elektrická koloběžka na světě! Toho lze dosáhnout pouze použitím nejkvalitnějšího lehkého hliníku 6061 T6, který spolehlivě vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Současně díky svému velmi kompaktnímu designu o rozměrech 94,5 x 30 x 13,5 cm při skládání lze tento model bez problémů používat a skladovat opravdu všude a umístit do každého malého úložného prostoru, jako jsou autobusy, vlaky atd.

Mimořádně úsporná

SXT Light Eco je akcelerovaná vestavěným bezkomutátorovým motorem stejnosměrného náboje předního kola s max. 350 W. energie, jejíž spotřeba energie je 6,15 Wh na km, což znamená provozní náklady neuvěřitelných 1,20 EUR na 1 000 km. Light Eco je prvním modelem skútru, který je vybaven technologií KERS (Kinetic Energy Recovering System), která je známá a používaná také ve všech vozech Formule 1. Elektromagnetickou brzdou na přední nápravě se získává brzdná energie, a proto lze dosah zvýšit až o 60%. Používá se poprvé u elektrické koloběžky.

Bezpečnost

Vybaven duálním brzdovým systémem je na přední nápravě manuálně ovládaná elektromagnetická brzda (což je také aktivované systémem KERS) a nožní brzda na zadní nápravě, která zároveň automaticky aktivuje přední magnetickou brzdu současně. Elektromagnetická přední brzda pracuje bez jakéhokoli mechanického tření, a tedy také bez opotřebení.

Ovládací jednotka UBHI

Patentovaná ovládací jednotka UBHI kombinuje všechny ovládací prvky, jako je plyn, brzda, snímač světla a světla, houkačka, LCD displej a tempomat. Vestavěné LED světlo má 6 vysoce výkonných LED, které jsou ovládány senzorem jasu, který automaticky zapíná a vypíná světla a LCD displeje. Zobrazované hodnoty na LCD displeji jsou denní vzdálenost, celková vzdálenost, rychlost, stav baterie, a dokonce i aktuální okolní teplota. Varovat ostatní účastníky silničního provozu můžete pomocí UBHI s piezoelektrickým bzučákem, který se rozvoní na dosah ruky.

Optimální komfort jízdy

Elektrický skútr je dodáván s pneumatikami bez tlaku a vzduchovým komorovým systémem, tzv. Dutými pneumatikami. K poškození pneumatik a defektům hřebíky nebo jiným poškozením, ke kterému často dochází u pneumatik, je víceméně nemožné, i když tyto duté pneumatiky nabízejí stejný tlumicí komfort jako u pneumatik. SXT Light Eco je na přední a zadní nápravě vybaven tlumiči. Během jízdy je možné aktivovat tempomat a tempomat udržuje požadovanou rychlost bez stisknutí škrticí klapky – aktivuje se až do opětovného stisknutí brzdy nebo škrticí klapky. Možné mezní úrovně jsou 12 km / h, 20 km / h nebo 25 km / h. Limit lze pohodlně povolit nebo zakázat v UHBI.

Kick-Start

E-koloběžka je vybavena funkcí kickstart nejprve k ochraně motoru a také k zabránění náhodnému nastartování. Pro zahájení jízdy je nutné na SXT light Eco šlapat pár kroků nohou a stlačit plyn, pak se aktivuje se motor. Tuto funkci lze v případě potřeby pomocí ovládací jednotky UBHI deaktivovat.

Jednoduché složení

Pokud byste chtěli zaparkovat svůj skútr, nedělá se to jako na stojanu jako u většiny ostatních modelů, ale aby se znovu ušetřila zbytečná hmotnost, SXT light Eco se sklopí na parkovací pozici a stojí bezpečně na jakémkoli rovným povrchu. Během několika sekund se znovu rozloží a je také způsobilý k provozu.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Light ECO model SXT není dovoleno používat podle předpisů o silničním provozu.

Akce
− 18 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top