Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Gekko V3

Původní cena:

79 901

Cena:

69 480

13% Sleva

57 421

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCGKKV3
Výrobce
SXT Scooters
Max. výkon motoru
2000 W
Typ baterie
Lithiová baterie
Maximální rychlost
45 Km/h
Maximální dojezd
50 Km
Kapacita baterie
28 Ah
Hmotnost s baterií
73 Kg
Barva
Bílá

Krása v detailu

SXT Gekko V3 – nová hvězda na obloze elektrických skútrů SXT. Kromě nového designu má nové přední LED světlo ve futuristickém designu, který okamžitě upoutá pozornost. Velký, snadno čitelný LCD displej, na kterém lze přečíst aktuální úroveň rychlosti, stav nabití baterie, rychlost, počet najetých kilometrů atd., Pohodlné sedadlo, které nabízí prostor pro řidiče a cestující s užitečným zatížením max. 150 kg, dále až do futuristicky navrženého koncového světla LED včetně směrových světel.

Bezklíčový start

Kromě těchto vnějších hodnot má Gekko V3 také co nabídnout technicky. Vozidlo má funkci tzv. Keyless-Go. Skútr detekuje, když řidič přistoupí s klíčem v kapse, a lze jej aktivovat stisknutím tlačítka, aniž by bylo nutné vložit klíč do zámku zapalování. Celek funguje opačně. Pokud odejdete od vozidla dál než cca. 3m, automaticky se deaktivuje a přepne se do režimu zámku. SXT Gekko V3 má také poplašný systém a imobilizér, který se aktivuje současně a automaticky při opuštění vozidla technologií Keyless-Go. Jako doplněk jsme nový skútr vybavili USB nabíjecí zásuvkou pro mobilní zařízení.

Silná baterie

Napájení 48V systému je zajištěno lithium-iontovou baterií 28 Ah, která může být v případě potřeby rychle a snadno vyjmuta z pod sedadla s rukojeti a následně externě nabita. Doba nabíjení s dodávanou nabíječkou je přibližně 6 hodin.

HUB motor

Motor bezkomutátorového náboje zabudovaný do zadního kola s točivým momentem 80 Nm zrychluje vozidlo na maximum. rychlost 45 km / h s max. výkon 2000 W. Elektrický skútr má 2 různé rychlosti, aby šetřil energii v režimu ECO se sníženým výkonem a dosáhl maximálního dojezdu až 50 km.

− 13 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top