Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Carbon V2 modrá - lehká elektrokoloběžka

modrá • max. rychlost 28 km/h • dojezd 40 km • váha 7,5 kg

Původní cena:

31 153

Cena:

27 263

12% Sleva

22 531

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCCRBN.5
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Carbon V2
Max. výkon motoru
500 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
KERS (rekuperace energie) / Přední osvětlení / Zadní osvětlení
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
8,75 Ah
Hmotnost s baterií
7,5 Kg
Maximální dojezd
40 Km
Maximální rychlost
28 Km/h
Maximální nosnost
125 Kg
Barva
Modrá
Určeno pro
Dospělé / Děti
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice

Lehký ... lehčí ... SXT Carbon V2!

Hledáte exkluzivní luxus a absolutně prvotřídní e-koloběžku, pak vaše hledání definitivně našlo svůj konec! Tento model jsme dovedli do extrému. Používají se pouze špičkové materiály. Kromě hliníku T6061 používáme nejlepší 24vrstvové uhlíkové vlákno v nejvyšší třídě dostupné na trhu. Výsledek – do dneška nejlehčí e-scooter na světě s neuvěřitelnými 7,5 kg! Celá koloběžka je vytvořená ve vysoce kvalitním designu z vysoce lesklých lakovaných částí z uhlíkových vláken a hliníkových dílů z frézování CNC. Mluvíme o skutečných uhlíkových vláknech, nejen o uhlíkových konstrukcích.

Ideální do města

Nová vlajková loď naší řady lehkých skútrů je určena pro rovné povrchy, jako jsou centra města, železniční stanice, letiště, výstaviště atd. - díky své konstrukci není vhodná pro jakýkoli terén mimo cesty, silnice a mírné povrchy.

Jednoduché ovládání

Ovládání SXT Carbon V2 pomocí škrticí klapky je namontováno centrálně na řídítkách. Na horním konci sloupku řízení je umístěn plně integrovaný multifunkční LCD displej, který informuje o stavu nabití baterií, rychlosti, ujeté vzdálenosti a mnoha dalších datech v reálném čase. Stav nabíjení, aktuální rychlost a mnoho dalších dat se zobrazuje na koloběžce APP na vašem smartphonu.

Efektivní brždění 

Vlevo od palce je EMBS – elektromagnetický brzdový systém, který společně s KERS získává brzdnou energii až o 15-25 % a poté ji přivádí zpět do baterie, takže zbytečně nedochází ke ztrátě energie. Kromě elektromagnetické brzdy na předním kole je elektrický skútr SXT Carbon V2 vybaven také známou nožní brzdou na zadním kole.

Kvalitní baterie

LG uvnitř! Vestavěná Li-Ion baterie se skládá z originálních článků LG Longlife typu 18650 a poskytuje celkovou kapacitu 8,75 Ah (315 Wh) při 36V. To znamená v celkovém rozsahu až 40 kilometrů (v závislosti na stylu jízdy, terénu, nabití baterie, teplotě atd.).

Maximálně verzatilní

Díky systému řízení FREESPIN 360 ° řídítka lze otáčet bez zastavení o 360 °. To je velmi užitečné, zejména pokud je prostor příliš omezen. SXT Carbon V2 se dotýká země svými dvěma téměř nerozbitnými 5palcovými gumovými koly namontovanými na hliníkovém lehkém ráfku vzadu a vpředu na náboji motoru.

Skvělý motor

Motor bezkomutátorového náboje s extrémně vysokým točivým momentem má trvalý výkon 250 W a max. výkon motoru 500 W – dost pro urychlení tohoto elektrického skútru na působivé rychlosti. Motor se skládá z 38 SH permanentních magnetů vzácných zemin vyráběn z japonského křemíkového plechu a kvalitních ložisek NSK pro zajištění dlouhé životnosti a plynulého chodu.

Prvotřídní světla

Abychom nestáli ani za soumraku ani v noci ve tmě, vybavili jsme SXT Carbon V2 světelnou lištou Super Bright High Power, která dává novému běhu výrazný vzhled. LED pásek má spotřebu pouze 1,5 W a bleskový výkon 100 luxů. Vysoce výkonné přední LED světlo je ovládáno Aplikací nebo zabudovaným senzorem světla. V současné době jsou tento druh vysoce výkonných LED světel nejlehčími LED dostupnými na trhu.

Aplikace pro iOS a Android

To nejlepší nakonec – SXT Carbon V2 je možné ovládat pomocí aplikace. Aplikace, která je k dispozici pro IOS i Android, řídí 3rychlostní režimy vozidla a poskytuje informace o rychlosti pomocí digitálního rychloměru. K dispozici je výběr mezi 10 km / h, 20 km / ha 28 km / h. Aktuální stav nabití, rychlost a mnoho dalších funkcí jsou snadno vidět z aplikace. Může také provádět auto test a analýzu chyb. Pokud je na vozidle něco špatně, zobrazí se příslušný kód chyby.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Model SXT carbon V2 není dovoleno používat podle předpisů o vydávání licencí pro silniční dopravu.

− 12 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top