Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Buddy V2 elektrokoloběžka bílá

bílá • max. rychlost 35 km/h • dojezd 40 km

Původní cena:

36 489

Cena:

30 588

16% Sleva

25 279

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCBDDYV2.2
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT Buddy V2
Max. výkon motoru
650 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
KERS (rekuperace energie) / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Tempomat
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
10,4 Ah
Provozní napětí
36 V
Hmotnost s baterií
13,7 Kg
Maximální dojezd
40 Km
Maximální rychlost
35 Km/h
Maximální nosnost
120 Kg
Brzdy
Přední bubnová brzda / Zadní bubnová brzda
Odpružení
Bez odpružení
Ovládání plynu
Otočná páčka
Barva
Bílá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod
Výška
105 cm
Výška ve složeném stavu
25 cm
Šířka
46 cm
Délka
108 cm
Max. doba nabíjení
6 h
Přepravní váha (s balením)
17 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Motorová

Rám

Skládací rám vozidla je vyroben z vysoce kvalitního hliníku 6061 T6, což vede k celkové hmotnosti vozidla 13,7 kg – dostatečně lehké, aby elektrický skútr zůstal téměř všude. Ultra stabilní hliníkový rám umožňuje max. užitečné zatížení až 120 kg.

Výkonný motor

Pohodlný zážitek z jízdy, vysoce kvalitní komponenty a vynikající jízdní výkon. Optimalizovaný výkon motoru na max. 650 wattů, max. rychlost 35 km / h. Vestavěná baterie s vysokou kapacitou 10,4 Ah s buňkami značky LG, nyní se dvěma mechanickými brzdami (bubnové brzdy s nízkým opotřebením).

Pneumatiky naplněné vzduchem

Rozdíl SXT Buddy V2 oproti mnoha dalším kompaktním elektrickým skútrům z naší řady spočívá v 8,5palcových pneumatikách, které zajišťují velmi pohodlné a plynulé jízdní vlastnosti. Pneumatiky naplněné vzduchem s trubkami zcela tlumí mnoho malých nárazů, což znamená, že mnohem méně vibrací se přenáší na skútr a tím na řidiče.

Dlouhý dojezd

Vestavěný motor ve vozidle je bezkartáčový bezúdržbový nábojový motor s kapacitou 650 W max. Elektrická energie je dodávána lithium-iontovou baterií 36 V s kapacitou 10,4 Ah, což odpovídá 374 Wh a sestává z 18650 značkových článků LG. Doba nabíjení baterie pomocí dodané nabíječky je přibližně 6 hodin, pokud je baterie zcela vybitá. Max. rozsah při užitečném zatížení 75 kg při teplotě 25 ° C a jízda na vodorovné trati je až 40 km.

Bezpečnost a pohodlí

Bubnové brzdy vpředu a vzadu jsou ovládány brzdovými pákami Tektro, namontovanými na řídítkách vlevo a vpravo a jsou díky své struktuře extrémně nízké údržby velmi trvanlivé. Ovládání a zrychlení se provádí na pravé rukojeti řídítek s řídicí jednotkou, včetně páčky plynu. SXT Buddy V2 má 3rychlostní režimy, pomocí kterých lze pomocí tlačítek + a – na ovládací jednotce nastavit rychlost na 15, 25 a až na max. 35 km / h. Aby se nemuselo natrvalo stlačovat rukojeť škrticí klapky na delší vzdálenosti, má elektrický skútr také integrovaný tempomat, který lze podle potřeby aktivovat nebo deaktivovat pomocí menu.

Kick-Start

Aby se předešlo náhodnému nastartování, má SXT Buddy V2 tzv. Režim kick-start, což znamená, že koloběžka musí být nakopnuta prvních několik metrů před spuštěním škrticí klapky – to uvolní motor při rozjezdu a jak již bylo uvedeno, zabraňuje neúmyslnému přiblížení.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Model SXT Buddy V2 není dovoleno používat podle předpisů o silničním provozu.

− 16 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top