Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Board X2 elektrický longboard

Původní cena:

60 903

Cena:

55 465

9% Sleva

45 839

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCBRDX2
Výrobce
SXT Scooters
Max. výkon motoru
2400 W
Typ baterie
Lithiová baterie
Maximální rychlost
35 Km/h
Maximální nosnost
110 Kg
Maximální dojezd
35 Km
Kapacita baterie
10,5 Ah
Hmotnost s baterií
10,8 Kg
Barva
Černá

Flexibilní tělo do těžkých podmínek

Ultra pružné tělo desky nového SXT Allterain Offroad Board X2 se skládá z 8vrstvého javorového tvrdého javoru s dalšími vrstvami ze skleněných vláken. Deska se dokonale přizpůsobí nohám a zaručuje vysoký komfort jízdy i na špatných silnicích nebo na dlouhých cestách. Celková délka desky je 101 cm. Pro zajištění vynikajících jízdních vlastností používáme ložiska Double Kingpin na desce SXT X2 vpředu i vzadu. Poloměr kroužení je pouze 2 metry. Vynikající řezbářské možnosti s nejlepším výkonem umožňují stabilní pocit i při vysokých rychlostech. Kolečka k vestavěným 6,5palcovým gumovým pneumatikám Honeycomb zdolají terénní trasy, sjezdovky a nezpevněné trasy. Světlá výška je díky velkým pneumatikám obrovská a spolehlivě tak zabraňuje kontaktu mezi povrchem a deskou.

Odolné pneumatiky

Honeycomb technologie pneumatik má o něco méně tlumící chování než klasická pneumatika, ale výhody převažují – protože ploché pneumatiky v důsledku defektů nebo přehřátí pryže jsou věcí minulosti.

Výkonné motory

Motory mají vysoký výkon 2 x 1200 W a jsou to bezkartáčové nábojové motory s vysokým točivým momentem. Dálkové ovládání je bezdrátová řídicí jednotka 2,4 GHZ R2 s integrovaným OLED displejem, který spolehlivě udržuje komunikaci mezi e-longboardem a ručním vysílačem. Dálkové ovládání kromě zrychlení a brzdění řídí také režim turbo, který je k dispozici po dobu 30 sekund. Ale pozor! Zde je k dispozici extrémní hnací síla + 20 %.

Přehledný OLED displej

Displej OLED poskytuje informace o aktuálním jízdním režimu, ať už v režimu Eco 19 km / h nebo v režimu Sport a Turbo do 35 km / h. Monitoruje se také stav nabití hlavní baterie e-longboardu a stav nabití baterie v ručním vysílači. Pokud je stav desky nízký, dálkové ovládání na to upozorní vibračním alarmem. Dalšími zobrazenými hodnotami jsou rychlost, km, dostupnost turbo a režim tempomatu.

Silná baterie

Napájení lithium Baterie zabudovaná do SXT Board X2 se skládá ze systému 12S3P vybaveného články Sanyo. Kapacita vysokonapěťové baterie 50,4 V je 454 Wh. To stačí na celkovou vzdálenost až 30 km. Ochrana před vodou a prachem E-longboardu SXT X2 je zcela vodotěsná a prachotěsná (IP55). Všechny jednotlivé součásti, jako jsou baterie a elektronické ovládání, jsou zapouzdřeny a utěsněny speciálními materiály, takže není omezeno jejich použití ani za těch nejnepříznivějších podmínek.

− 9 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top