Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT Board GT elektrický longboard Produkt A

Původní cena:

42 413

Cena:

36 882

13% Sleva

30 481

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESCBRDGT
Výrobce
SXT Scooters
Max. výkon motoru
700 W
Typ baterie
Lithiová baterie
Maximální rychlost
42 Km/h
Maximální nosnost
110 Kg
Maximální dojezd
24 Km
Kapacita baterie
6 Ah
Hmotnost s baterií
7 Kg
Barva
Černá

Flexibilita a pohodlí

Tělo desky SXT Board GT je díky své konstrukci z 8 vrstvého tvrdého javoru velmi flexibilní. Pro další zvýšení pohodlí při jízdě je také konkávní, takže se optimálně přizpůsobuje nohám. Celková délka desky je pouze 94 cm při celkové hmotnosti 7 kg.

Stabilní E-longboard

Pro zajištění vynikajících jízdních vlastností používáme ložiska Caliber II na přední straně, a 7palcové ložiska MD speciálně navržené pro SXT Board GT se používá vzadu. Společně tyto komponenty umožňují vynikající jízdní vlastnosti s nejlepším výkonem i při nejvyšších rychlostech, což zajišťuje plynulé a stabilní chování při jízdě.

Vysoká odolnost a snadná výměna

Když je dosaženo limitu opotřebení, lze všechna 4 kola snadno vyměnit, čímž se náklady na výměnu kol udržují na absolutním minimu. Lze namontovat kola o průměru 83 mm a také o průměru 96 mm. Zadní kola mají z vnitřní strany ocelové jádro, aby se zabránilo vibracím během jízdy. Tvrdost kola je 80A SHRAA.

Výkonný motory s Turbem

Nábojový motory SXT Board GT dodávají každý 350 W. Ve spojení s režimem Turbo zrychlují e-longboard až na 42 km / h. Zde je k dispozici extrémní akceptační síla + 20 %. Režim Turbo je k dispozici až 30 sekund a lze jej znovu použít po 30sekundové fázi chlazení.

Jednoduché ovládání

Dálkové ovládání je vybaveno 2,4 GHZ bezdrátovou řídicí jednotkou R2 s integrovaným OLED displejem, který spolehlivě udržuje komunikaci mezi e-longboardem a ručním vysílačem.  Displej OLED poskytuje informace o aktuálním jízdním režimu, ať už v ekologickém režimu 19 km / h, sportovním režimu do 38 km / h nebo v režimu Turbo do 42 km / h. Monitoruje se také stav nabití hlavní baterie longboardu a stav nabití baterie v ručním vysílači. Pokud je stav desky nízký, dálkové ovládání na to upozorní vibračním alarmem. Dalšími zobrazenými hodnotami jsou rychlost, ujeté km, dostupnost v režimu Turbo a režim tempomatu.

Výkonná baterie

Napájení je instalováno na vnitřní desku SXT Board GT v podobě výkonné lithiové baterie. Díky sofistikovanému BMS (Battery Management Systems), i s plně nabitou baterií, je možné plné brzdění bez poškození baterie. Každý jednotlivý lithium-iontový článek Samsung 30Q je bezpečně chráněn před vznikajícími vibracemi a otřesy a umožňuje tak konstantní vybíjecí proud až 30 A s celkovou kapacitou 6,0 Ah / 216 Wh při max. napětí 42V.

Rekuperace energie

Energie, která se objevuje při brzdění, je přiváděna zpět do baterie, pokud již není plně nabitá. Ochrana proti vodě a prachu – SXT Board GT je zcela vodotěsný a prachotěsný (IP55). Všechny jednotlivé komponenty, jako jsou baterie a elektronické ovládání, jsou zapouzdřeny a utěsněny speciálními materiály, takže není omezeno jejich použití i za těch nejnepříznivějších podmínek.

− 13 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top