Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT 500 EEC - Facelift bílá - 36V 30 Ah Li-Ion lithiová baterie

bílá • 36V 30 Ah Li-Ion lithiová baterie • max. rychlost 20 km/h

Původní cena:

51 286

Cena:

43 992

14% Sleva

36 357

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESC500EECV2.6
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT 500
Max. výkon motoru
600 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
Sedátko / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Odjímatelné sedátko / Tempomat
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
30 Ah
Provozní napětí
36 V
Hmotnost s baterií
35,36 Kg
Maximální dojezd
60 Km
Maximální rychlost
20 Km/h
Maximální nosnost
120 Kg
Brzdy
Zadní kotoučová brzda / Přední kotoučová brzda
Odpružení
Odpružené / Celoodpružené / Přední odpružení / Zadní odpružení
Ovládání plynu
Otočná rukojeť
Barva
Bílá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod / Odjímatelné sedátko
Výška
110 cm
Výška ve složeném stavu
60 cm
Šířka
62 cm
Délka
120 cm
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Chopper / Harley / Motorová

Inovace bestselleru

Osvědčená konstrukce rámu, poloha sezení, řídítka a zavěšení. Nicméně po mnoha letech zkušeností a zpětné vazby od zákazníků přináší Facelift několik inovací.

Faceliftu se nevyhnul ani motor

Největší a nejradikálnější změnou na modelu faceliftů SXT500 EEC, který byl certifikován, testován a schválen podle nového celoevropského platného předpisu EHS 168/2013, je vestavěný bezkartáčový nábojový motor zadní náprava. Kromě šeptajícího pohonu to také přináší výhodu mnohem efektivnější spotřeby energie, která vede k většímu rozsahu s vyšším výkonem max. 600 W. Rovněž je vyloučena údržba řetězu a hluk řetězového pohonu. Použitý nábojový motor je zcela bezúdržbový, samostatný systém.

Komfort na nejvyšší úrovni

Vestavěný rychloměr a počítadlo kilometrů nyní ukáže ujetou vzdálenost a rychlost velmi přesně – to díky připojení přes řídicí jednotku a dodávce dat přímo z motoru náboje. Kromě toho není třeba vyměňovat baterii, protože otáčkoměr je připojen přímo k napájení vozidla. Další příjemnou novinkou je integrovaný tempomat. Jakmile je stejná rychlost poháněna po dobu cca. Po 8 sekundách tempomat automaticky aktivuje aktuální rychlost, aniž by musel držet plyn. Při opětovném použití škrticí klapky nebo sešlápnutí brzdy to deaktivuje tempomat, jak je již známo z automobilového sektoru.

Jednoduchá manipulace

Optické prvky jsou určitě velká kola z lehkých slitin, která byla dříve instalována pouze na větších modelech, na kterých jsou instalovány pneumatiky s nízkým průřezem naplněné vzduchem. Ráfky jsou dvoudílné a umožňují tak snadnou výměnu nainstalované duše nebo pneumatiky. Vrcholem v zadní části vozidla je nový držák SPZ se stylovým osvětlením SPZ a zadním světlem.

Click & Lock systém

Nové ergonomicky tvarované rukojeti řídítek zajišťují příjemnou jízdu i na delších cestách. K tomu přispívá také pohodlné a výškově nastavitelné sedlo, které lze pomocí systému Click & Lock odstranit během několika sekund. Elektrický skútr je skládací a může být tak malý a kompaktní umístěn v kufru, úložném prostoru karavanu nebo lodi.

Verzatilní baterie

Energie je dodávána do faceliftu SXT500 EEC přes baterii umístěnou pod stupačkou, kterou lze v případě potřeby rychle a snadno vyjmout a nabíjet externě. Pokud jde o samotnou baterii, můžete si vybrat mezi olověnou baterií o velikosti 12 Ah, lithiovou baterií 20 Ah LiFePo nebo velmi velkou baterií o velikosti 30 Ah Li Ion. V závislosti na použitém typu baterie, max. dosah je až 25/40/60 km (v závislosti na stylu jízdy, teplotě, zatížení a údržbě baterie)

V shrnutí,

Vylepšení našeho modelu SXT500 EEC – Facelift jsou: Změna na energeticky účinný bezkartáčový nábojový motor s max. 600 W. výkon motoru. Dvojitý systém odpružení na přední nápravě. Integrovaný tempomat a nový velmi přesný rychloměr, který je ovládán halovými senzory náboje motoru. Velká kola z lehkých slitin s nízkými průřezy pneumatik. Držák poznávací značky s osvětlením poznávací značky. Ergonomicky tvarované rukojeti úchyty. Nová čistá správa kabelů na řídítkách a další.

 

Olověná baterie 12Ah:

250 nabíjecích cyklů x 25 km rozsah = 6.250 km najetých kilometrů

 

Lithiová baterie LiFePo4 20Ah:

1 200 nabíjecích cyklů x 40 km rozsah na jedno nabití = 48 000 km najetých kilometrů celkem

 

Lithiová baterie 30Ah Li-ion:

1 500 nabíjecích cyklů x 60 km rozsah na jedno nabití = celkový počet najetých kilometrů na 90 000 km

 

DŮLEŽITÉ: Tento model koloběžky je certifikován EHS, což znamená, že je v celé Evropě legální.

− 14 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top