Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT 1600 XL elektrokoloběžka černá - 48V 12Ah olověná baterie

Původní cena:

29 988

Cena:

28 428

5% Sleva

23 494

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESC1000XL.1
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT 1600
Max. výkon motoru
1600 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
Sedátko / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Odjímatelné sedátko / Tempomat
Typ baterie
Olověná baterie
Kapacita baterie
12 Ah
Provozní napětí
48 V
Hmotnost s baterií
50,3 Kg
Maximální dojezd
20 Km
Maximální rychlost
55 Km/h
Maximální nosnost
120 Kg
Brzdy
Zadní kotoučová brzda / Přední kotoučová brzda
Odpružení
Odpružené / Celoodpružené / Přední odpružení / Zadní odpružení
Ovládání plynu
Otočná rukojeť
Barva
Černá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod / Odjímatelné sedátko
Výška
110 cm
Výška ve složeném stavu
45 cm
Šířka
65 cm
Délka
112 cm
Max. doba nabíjení
8 h
Přepravní váha (s balením)
50 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Chopper / Harley / Motorová

Velký brácha

SXT1600 XL je velkým bratrem našeho SXT1000 Turbo. Rozdíly spočívají ve velkých, svalnatých pneumatikách, které dávají skútru větší a masivnější vzhled, stejně jako jízda s výkonnými 48 V bateriemi. Výsledkem vyššího provozního napětí je zvětšení maximální vzdálenosti na neuvěřitelných 30 km v režimu ECO se standardní olověnou baterií.

Dlouhý dojezd

Režim ECO se aktivuje stisknutím malého červeného tlačítka na škrticí klapce. Koloběžka pak běží na přibližně 850 W, snížení výkon motoru šetří spoustu energie. Jízda v režimu ECO nemění maximální rychlost, ale má pomalejší rozjezd než tlaková jízda v režimu plného výkonu, protože výše uvedený motor pracuje se sníženým výkonem. Pokud je skútr provozován výhradně na plný výkon, dosahuje se standardní baterií maximální vzdálenost nejméně 20 km. Přepnutím na vysoce výkonné baterie lze tuto vzdálenost dále enormně zvětšit. V napájení elektrickým skútrem máte na výběr mezi standardní velkou olověnou 48 V baterií s 12Ah a dosahem 20 km, 48 V 20Ah LiFePo4 (lithiová) s dosahem 40 km a 48 V 30Ah Li – Ionová (lithiová) baterie s dosahem 60 km.

Versatilita a Bezpečnost

Brzdový systém SXT1600 XL odpovídá současnému standardu ostatních modelů skútrů SXT a je dobře přizpůsoben motoru, takže koloběžku lze v každé situaci přizpůsobit bezpečnému zastavení. Stejně jako naše ostatní modely, SXT1600 XL má postranní stojan i svůj standard vybavený zvonkem, takže můžete upozornit na sebe před předjížděním ostatních. Koloběžka má přední a zadní montáž, mimořádně energeticky účinné LED osvětlení. Baterie, která je srdcem koloběžky, je uložena ve spodní části, kde současně přispívá k extrémně nízkému těžisku SXT1600 XL a tím k perfektní manipulaci. Díky této skutečnosti je jeho ovládání extrémně snadné a sklouznutí za jízdy téměř nemožné. Elektrický skútr lze nabíjet bez vyjmutí baterie z pouzdra jednoduše pomocí nabíjecí zásuvky umístěné na pravé přední straně těla skútrů.

Jednoduché ovládání

Velké pneumatiky XL o průměru asi 28 cm a šířce 9 cm dávají koloběžce při jízdě extrémně hladký chod. Skútr navzdory velkým pneumatikám kompaktní rozměry, takže jej lze snadno uložit na jakémkoli místě, jako v obytném voze a karavanu nebo na lodi, stejně jako v kufru automobilu. Pro udržení komfortu jízdy na nejvyšší možné úrovni má náš SXT1600 XL plné odpružení sestávající z přední nápravy s tlakovým tlumičem a zadní nápravy s dvěma individuálně nastavitelnými tlumiči.

Click & Lock

Koloběžka má také tzv. Sedlo Click & Lock, které lze rychle a snadno vyjmout pouze stisknutím nožní páky.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Model SXT1600 XL není dovoleno používat na silničních komunikacích podle předpisů o silničním provozu. Rychlost SXT1600 XL může být technicky omezena na max. rychlost 20 km/h.

− 5 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top