Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT 1000 XL EEC Facelift elektrokoloběžka černá - 48V 30 Ah Li-Ion lithiová bat

černá • 48V 30 Ah Li-Ion lithiová baterie • max. rychlost 40 km/h

Původní cena:

63 666

Cena:

54 762

14% Sleva

45 258

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESC1000XLEECV2.5
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT 1000
Max. výkon motoru
1350 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
Sedátko / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Odjímatelné sedátko / Tempomat
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
30 Ah
Hmotnost s baterií
39,81 Kg
Maximální dojezd
65 Km
Maximální rychlost
40 Km/h
Maximální nosnost
120 Kg
Brzdy
Zadní kotoučová brzda / Přední kotoučová brzda
Odpružení
Odpružené / Celoodpružené / Přední odpružení / Zadní odpružení
Ovládání plynu
Otočná rukojeť
Barva
Černá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod / Odjímatelné sedátko
Výška
110 cm
Výška ve složeném stavu
60 cm
Šířka
62 cm
Délka
120 cm
Max. doba nabíjení
6 h
Přepravní váha (s balením)
46,79 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Chopper / Harley / Motorová

Výkonný HUB motor

Facelift SXT1000 XL EEC je výsledkem neustálého vývoje této modelové řady. Pravděpodobně nejvýznamnější změnou je vysokootáčkový bezkartáčový nábojový motor s max. 1350 W. Výhody bezkartáčového náboje motoru jsou zřejmé – prakticky není nutná údržba – žádný řetěz, který je třeba mazat, není třeba kontrolovat napnutí řetězu, žádný hlasitý chrastění řetězu, a to vše současně s mnohem vyšší účinností díky efektivnější přeměně elektrické energie v kinetickou energii. Výsledkem je větší rozsah než u předchozího modelu s řetězovým pohonem.

Nabitý funkcemi

Dvojitý systém odpružení na přední nápravě. Nově taky integrovaný tempomat a nový velmi přesný rychloměr, který je ovládán halovými senzory náboje motoru. Velká kola z lehkých slitin s nízkými průřezy pneumatik. Držák poznávací značky s osvětlením poznávací značky. Ergonomicky tvarované rukojeti úchyty a nové čisté správa kabelů na řídítkách. SXT1000 XL EEC ve verzi facelift byla ES typově schválena podle nové směrnice 168/2013 a je proto schválena pro silniční provoz v celé Evropě. Další novinkou je nově navržený držák SPZ s osvětlením a současně funkce zpětného a brzdového světla. Na řídítkách byla instalována nová správa kabelů, díky které jsou všechny kabely a vedení čistě upevněny.

Inteligentní tempomat

Rychloměr i vzdálenost jízdy lze odečíst pomocí rychloměru, který je nyní dodáván přímo z napájení vozidla a přijímá data pro zobrazení rychlosti přímo z motoru přes řídicí jednotku, což vede k velmi přesným hodnotám. Další novou nainstalovanou funkcí je tempomat, který udržuje rychlost konstantní, jakmile řidič jede stejnou rychlostí po dobu asi 8 sekund. Stejně jako u automobilů je tempomat deaktivován změnami rychlosti, tj. Zrychlením nebo brzděním.

Click & Lock systém

Prokázané věci zůstávají nezměněny – například přední a zadní kotoučový brzdový systém a také systém Click & Lock sedla sedadla, který lze rychle a snadno odstranit nožní pákou z vozidla a bezpečně a pevně připojit během několika sekund. Zrychlení se provádí pomocí otočného držadla – k řídítkům jsou připevněna také dvě zpětná zrcátka, zámek zapalování a ovládání houkačky a 12 V LED světelného systému.

Možnosti baterií

Baterie 48 V je stále umístěna pod stupačkou, což přispívá díky nízké poloze k velmi dobrému a stabilnímu držení vozovky. Samotná baterie je na jedné straně externě dobíjecí a na druhé vyměnitelná a lze ji nahradit lithiovými bateriemi, které také nabízíme. Výhody lithiových baterií spočívají v mnohem vyšší hustotě energie, která se projevuje v mnohem větším rozsahu. Další hlavní výhodou lithiových baterií je přibližně poloviční hmotnost a mnohem delší životnost s náležitou péčí.

− 14 %

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top