Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

SXT 1000 Turbo elektrokoloběžka černá - 36V 12Ah olověná baterie

SXT1000 turbo elektrická koloběžka, s možností být technicky omezena na max. rychlost 20 km / h.

Původní cena:

20 555

Cena:

17 748

14% Sleva

14 668

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:ESC1000.1
Výrobce
SXT Scooters
Produktová řada SXT Scooters
SXT 1000
Max. výkon motoru
1000 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
Sedátko / Přední osvětlení / Zadní osvětlení / Odjímatelné sedátko
Typ baterie
Olověná baterie
Kapacita baterie
12 Ah
Provozní napětí
36 V
Hmotnost s baterií
43,5 Kg
Maximální dojezd
25 Km
Maximální rychlost
32 Km/h
Maximální nosnost
120 Kg
Brzdy
Zadní kotoučová brzda / Přední kotoučová brzda
Odpružení
Odpružené / Celoodpružené
Ovládání plynu
Otočná rukojeť
Barva
Černá
Určeno pro
Dospělé
Obsah balení
Koloběžka / Nabíječka / Návod
Výška
110 cm
Výška ve složeném stavu
60 cm
Šířka
73 cm
Délka
127 cm
Náklady na 1000 Km
130 Kč
Max. doba nabíjení
8 h
Přepravní váha (s balením)
46 Kg
Legislativa
Legální jízda mimo cestní komunice
Typ
Chopper / Harley / Motorová

Elektrokoloběžku SXT1000 Turbo si díky své lehké konstrukci 45 kg můžete vzít se sebou téměř všude – hravě ji sbalíte na dovolenu po Česku do vlaku, karavanu, na loď i do autobusu. Hravě ji nejen složíte, ale také rozložíte a tradáááá. Model SXT 1000 Turbo není dovoleno používat na silničních komunikacích podle předpisů o silničním provozu, na jiných stezkách a tratích bude naopak Váš nejlepší dopravní parťák. Elektrokoloběžka je skvěle vyvážená a abyste ji "položili”, museli byste se opravdu hodně snažit. Je to téměř nemožné, a proto jde o elektrovozítko s vysokou bezpečností.

Rám a baterie

Rám koloběžky je vyroben z vysoce kvalitní oceli, díky které je koloběžka velmi stabilní a odolná proti deformaci. V napájení tohoto konkrétního elektrického skútru máte LiFePo4 lithiovou 36 V baterii s 12Ah a dosahem 16 km. SXT1000 Turbo je také vybaven třemi tlumiči, jeden umístěn vpředu a dva vzadu na skútru. Baterie koloběžek SXT je sestavena uvnitř nejnižšího bodu těla, což znamená, že koloběžky mají velmi nízký bod vyvážení, což dělá pád téměř nemožným a také podporuje a zaručuje nejlepší možný komfort jízdy. Díky pneumatikám s nahuštěným vzduchem je jízdní komfort opravdu lepší a ve skutečnosti se neliší od běžného skútru. I když jedete ve vyšší rychlosti, na skútru SXT se budete cítit bezpečně a pohodlně.

Versatilita a Bezpečnost

SXT1000 Turbo si díky své lehké konstrukci 45 kg můžete vzít se sebou téměř všude. Vezměte si jí na autobus, do vlaku, karavanu nebo na loď. Při sklopení dolů se řídítka zablokují a lze je použít k přepravě koloběžky například i v kufru automobilu. Rozložení koloběžky je stejně snadné a během několika sekund je koloběžka SXT připravena jít. Každý model SXT 1000 Turbo má osvětlovací systém LED s nízkou spotřebou energie. Přední světlo je namontováno na trubce řídítek, zadní a brzdová světla jsou umístěna na zadním blatníku. Brzdy modelu SXT 1000 Turbo jsou kotoučové brzdy na přední a zadní straně skútru. Celý brzdový systém se skládá z vysoce kvalitních součástí, aby byla zajištěna vysoká úroveň bezpečnosti a důvěryhodnost při používání brzd.

Jednoduché ovládání

E-skútry SXT jsou akcelerovány stejným způsobem jako každý jiný skútr nebo motocykl pomocí škrticí klapky na pravé straně řídítek. Na řídítkách je také startovací zámek, který chrání koloběžku před použitím od nepovolaných osob. Startovací zámek má dvě možné polohy – při zapnutí do režimu I je koloběžka připravena k jízdě – při zapnutí do režimu II jsou také aktivována světla vpředu a vzadu – stejným způsobem jako u motocyklů. na pravé straně řídítek je tlačítko režimu Turbo / ECO. Baterie skútrů SXT se nabíjí standardní nabíječkou, kterou dostanete spolu se skútrem. Na pravé straně spodní části koloběžky je nabíjecí zástrčka, která se spojí s nabíječkou, což znamená, že nemusíte vyjímat baterie ani je nebudete muset odpojovat, abyste je mohli znovu nabít.

Click & Lock

Další skvělou funkcí je plně univerzální odnímatelné sedlo. Sedlo lze vyjmout během několika sekund pomocí systému Click & Lock, což umožňuje jízdu na koloběžce s ní i bez ní. Blokování se provádí pomocí nožní páky. Rychlost našeho SXT1000 Turbo může být technicky omezena na max. rychlost 20 km / h.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!!! Model SXT 1000 Turbo není dovoleno používat na silničních komunikacích podle předpisů o silničním provozu.

Akce
− 14 %
Bestseller

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top