Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

Nově v nabídce elektrické koloběžky MegaWheels

20 / 3 / 2020

Elektrické koloběžky MegaWheels v ČR!

Dnešním dnem pro naše zákazníky přinášíme renomovaného výrobce elektrických koloběžek MegaWheels. Tato úspěšná značka vyrábí lehké a skladné elektrické koloběžky už i v České republice a e-shop Urbanride.cz Vám ji přináší na český trh jako první!

Model MegaWheels S1

Z produktů Megawheels jsme pro Vás vybrali tři nejúspěšnější řady elektrických koloběžek a to S1, S5 a S10. Model MegaWheels S1 s maximální rychlostí do 23 km / h a dojezdem 12 km řadíme mezi velmi lehké a maximálně flexibilní koloběžky které najdou své využití v městském prostředí, při dojíždění do práce nebo na krátké vožení pro starší děti a dospívající mládež. Tuto e-koloběžku si Můžete objednat v 4 Různé barevných variantách.

Model MegaWheels S5

Model MegaWheels S5 se stejnou maximální rychlostí 23 km / h ale s dojezdem až 20 km patří do střední třídy pro kterou jsou v základný výbavě charakteristické brzdy na obou kolech, integrované LED světlo vpředu i vzadu, značková baterie LG která se používá v automobilech Tesla a mnoho dalších technologických vychytávek.

Model MegaWheels S10

Poslední z produktů Megawheels které vám Urbanride.cz od dubna přináší je jich vlajková loď MegaWheels S10. Nová verze této oblíbené elektrické koloběžky se vyznačuje třemi rychlostními režimy a to s maximální rychlostí 12, 20 a 25 km / h. Samozřejmostí v této řadě je lehké a pevně hliníkové tělo, elektronické brzdy vpředu i vzadu, integrované LED světlo, přehledný displej a dojezd až 22 km.

Rádi Vám poradíme s výběrem

Váháte s výběrem dopravního prostředku mikro mobility? Napište nám a mi vám pomůžeme najít ideálního partnera pro vaše cesty do práce, pro vaše děti k objevování světu s kamarády nebo na pořádný adrenalinový zážitek v přírodě. S Urbanride to bude jízda.

E-shop nabídka

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top