Urban
Ride.cz
Důležité informace
COVID-19
Přihlásit

Ducati PRO-I EVO elektrokoloběžka

Elektrická koloběžka PRO-I EVO využívá vylepšenou baterii 7,8 Ah, která zaručuje očekávanou autonomii až 30 km *, integrovaný LED displej s informacemi o provozu.

14 221

11 753

bez DPH

Dostupnost:Nedostupné.
Kód:DU-MO-210001
Výrobce
Ducati
Max. výkon motoru
350 W
Vlastnosti
Skládací
Vybavení
Přední osvětlení
Typ baterie
Lithiová baterie
Kapacita baterie
7 Ah
Provozní napětí
36 V
Hmotnost s baterií
11 Kg
Maximální dojezd
30 Km
Maximální rychlost
25 Km/h
Maximální nosnost
100 Kg
Brzdy
Zadní kotoučová brzda / Přední elektronická brzda
Barva
Černá / Červená / Šedá
Určeno pro
Dospělé / Děti
Max. doba nabíjení
6 h

Stylová, lehká a elegantní: toto je elektrická koloběžka Ducati, která vám umožní komfortně cestovat. Je vhodná k cestám  do práce, do centra města nebo do školy a to díky 8,5" kolům s vnitřním ráfkem a širokými řidítky s protiskluzovou úpravou.
Jediným pohybem můžete koloběžku snadno složit a díky rámu z lehké slitiny hliníku ji velmi snadno přenesete domů, do kanceláře nebo do vozu městské veřejné dopravy. Díky USB nabíjecí zástrčce je možné koloběžku velmi snadno a kdekoli nabít. Výkonné přední a zadní LED světlo zajišťuje bezpečnou noční jízdu.
Bezpečnost je základní výsadou produktů Ducati. Proto je elektrokoloběžka vybavena elektrickou přední brzdou ovládanou na řídítkách a zadní kotoučovou brzdou. Koloběžka je připojitelná na chytrou aplikaci pro Android a iOS, ve které můžete upravovat nastavení, měřit trasu, využívat navigace atd. Koloběžka má motor o výkonu 350 W. 

* proměnná hodnota v závislosti na hmotnosti řidiče, rychlosti jízdy, typu použití, sklonu vozovky, venkovní teplotě atd.

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top